Zondagsbrief van de protestantse gemeente Weert-Budel

zondag 25 juni 2023
Lieve mensen,
 
 
 
Afscheid kindernevendienst
   
A.s. zondag 25 juni wordt in de dienst afscheid genomen van Thijn Hilgers en Anna Geux.
Zij gaan nu officieel de kindernevendienst verlaten omdat zij naar de middelbare school gaan. En daar willen we natuurlijk wat aandacht aan geven!
 
 
De zolder moet leeg
   
Zoals u ongetwijfeld weet, liggen er nogal wat (niet meer gebruikte) spullen op de zolder van de garage van de pastorie. Deze zolder moet leeg en daarom zijn er misschien nog wel spullen bij waar we anderen blij mee kunnen maken. Voor o.a. party tenten, sta-tafels, kunststof tuinstoelen etc zoeken we een nieuwe eigenaar. Heeft u interesse, laat het dan zsm weten aan Diek Tijsseling of Hannie Vink. 

 

Uw nieuws

Als u uw activiteit wilt delen met ons, stuurt u dan een berichtje naar nieuws@bethelkerk-weert.nl.
Ook zien we daar graag, als u dat wilt, een kort verslagje en een paar foto's die we op de website en facebook kunnen plaatsen.

 

Agenda
Alle activiteiten in de kerk vindt u in de agenda op de website

 
Bijzonderheden: Afscheid Thijn en Anne van de KinderNevenDienst.
Orde van dienst: De orde van dienst kan hier gedownload worden
Dienst meemaken: De kerkdienst kan hier worden bekeken en beluisterd
Thema en essentie: 
Aanstaande zondag zullen we een mooie tijd met elkaar gaan beleven, naast zang en gebed zullen we gaan lezen uit het Mattheus evangelie: 8, 23-27; en wel over de storm op het meer. We stellen onszelf de vraag ‘Hoe brengt Jezus rust te midden van de storm?’. En gaan hopelijk naar huis met de wetenschap dat Jezus ons - ondanks stormen - rust geeft. 
 

Collectes:    
de 1-ste collecte is voor Kerk in Actie Werelddiaconaat, Colombiaperspectief voor jonge vluchtelingen uit Venezuela.
Door de politieke en economische crises in Venezuela steken vluchtelingen uit dit land regelmatig de grens met Colombia
(een land in het noordwesten van Zuid-Amerika, met circa 52 miljoen inwoners) over, op zoek naar bestaanszekerheid.
Met name kinderen en jongeren zonder familie zijn kwetsbaar voor (seksuele) uitbuiting. De Colombiaanse organisatie
Renacer geeft jongeren, met steun van Kerk in Actie, voorlichting en begeleidt hen, zodat ze niet in handen van mensen-
handelaren vallen. De jongeren krijgen ook een vakopleiding, zoals een koksopleiding, zodat ze hun eigen inkomen kunnen
verdienen. Wereldwijd zijn er zo’n 82 miljoen mensen op de vlucht. Vandaag collecteren we voor Venezolaanse vluchtelingen in Colombia. 

de 2e is voor eigen kerkdiensten, en de 
uitgangscollecte is voor het plaatselijk jeugdwerk.
 
Al deze collectes van harte bij u aanbevolen. 
In de kerk en ook daarbuiten kunt u aan de collecte deelnemen via www.bethelkerk-weert.nl/zondagscollecte of op uw telefoon
en tablet via de kerkapp Appostel.
Voor 
het overmaken van giften kunt u ook de Bethelkoerier raadplegen.
 

Medewerkenden aan de dienst zijn:

Voorganger: Mevr. Tineke van Veluw-Houwink uit Maastricht
Pianiste: Ellen de Putter

Ouderling van dienst: Greet Hilbrink
Diaken van dienst:
Johan Kasper

Oppasdienst: Willemien Wacanno
Kindernevendienst:
Patricia van Reenen

Koster: Bonny van der Wal
Gastvrouw:
Annelies Kreber

Presentatie: Jefta van Garderen
Streamen: Jefta van Garderen

Koffieschenken:  Rien van Zuylen

Hartelijke groet, veel geestrijke, luister- en kijkinspiratie, hoop, geduld, wijsheid, kracht  en zegen op uw weg toegewenst, 

Henk Dokter en Jefta van Garderen

 

 

Is de mail niet goed binnengekomen, lees hem dan hier online

U ontvangt deze mail omdat u zich voor het ontvangen van de zondagsbrief hebt aangemeld.
Als u deze e-mails niet meer wilt ontvangen, kunt u zich hier afmelden of uw voorkeuren of emailadres aanpassen.

Kijk ook eens op onze facebook pagina